آیا ثروتمندترین مرد جهان را میشناسید؟

۲۲ دی ۱۳۹۶ وبلاگی

آیا ثروتمندترین مرد جهان را میشناسید؟

 

به گزارش انجمن وبلاگ نویسان جف بیزوس کارآفرین و سرمایه گذار آمریکایی در زمینه اینترنت و مدیرعامل و مؤسس شرکت آمازون است. او با بنیانگذاری وب سایت آمازون داتکام، نقش کلیدی در زمینه رشد و ارتقا تجارت الکترونیک ایفا کرده است و حال به عنوان ثروتمندترین فرد جهان، شناخته می شود. او در یک روز ۶٫۴۴ بیلیون دلار به دست آورد و همین امر او را تبدیل به یکی از قدرتمندترین افراد جهان ساخت.

 

جف بیزوس، رییس شرکت اینترنتی آمازون، ثروتمند ترین مرد تاریخ شد و دارایی های او به ۱۰۵٫۱ میلیارد دلار رسید.جف بیزوس اعتقادی به ساعت کوک کردن ندارد. او همیشه صبح ها بدون زنگ ساعت از خواب بیدار می شود و معتقد است که ما باید به طور طبیعی، هر زمانی که از خواب سیر شدیم، چشم هایمان را باز کنیم.

 

آیا ثروتمندترین مرد جهان را میشناسید؟

 

علت افزایش سرمایه جف بیزوس، عمدتا به دلیل افزایش ارزش سهام آمازون است که بزرگترین خرده فروش آنلاین در جهان است. از ابتدای ماه ژانویه، ارزش سهام این شرکت ۶٫۶۲٪ افزایش و به ۱۳۰۰ دلار برای هر سهم رسید.

 

در رتبه بندی میلیاردرهای جهان که توسط بلومبرگ منتشر شده، دارایی رئیس آمازون در حدود ۱۰۵٫۱ میلیارد دلار تخمین زده شده اما در نشریه فوربز مجموع دارایی های او ۱۰۴٫۴ میلیارد دلار برآورد شده است.پیش از این به نقل از این دو نشریه پولدارترین فرد جهان بیل گیتس، موسس مایکروسافت بود که مجموع دارایی های او در سال ۱۹۹۹ به ۱۰۰ میلیارد دلار رسید بود.

 

آیا ثروتمندترین مرد جهان را میشناسید؟

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم